Menu Sluiten

Architectuur fietstour

Ontdek de indrukwekkende architectuur van Den Haag tijdens deze fietstour
architectuur fietstour Den Haag

Architectuur fietstour met gids door Den Haag


Fiets door de stad vol contrasten – van Berlage tot IJspaleis

Fiets mee met onze enthousiaste gids langs iconische Haagse bouwwerken zoals de moderne ministeries van Binnenlandse Zaken en Justitie en het Haagse Stadhuis, ook wel bekend als het IJspaleis. Tijdens de tour is er ook aandacht voor historische architectuur, waaronder de prachtige creaties van de beroemde architect Berlage.

Ontdek de indrukwekkende architectuur van Den Haag tijdens deze fietstour. Deze fietstour kan starten in het Haagse centrum of in Scheveningen.
Beleef de mix van moderne en klassieke bouwstijlen die Den Haag zo bijzonder maken en ervaar de stad vanuit een nieuw perspectief, op de fiets.

architectuur den haag


Fiets door Den Haag met een gids van Haagse Gravin Events en je ziet meer. Juist op de fiets kun je makkelijker op die plekken komen, waar autoverkeer niet is toegestaan. En het is vaak veel sneller in de stad.

Praktische informatie en boeken

Tijdsduur fietstour: twee uur

€ 34,50 euro per persoon, inclusief fietshuur (te boeken vanaf zes personen)
€ 19,00 per persoon, wanneer je met je eigen fiets komt

Aantal deelnemers: minimaal 6 personen , maximaal 12 personen per gids
Te boeken op een door jullie gewenste dag en tijdstip

Je kunt ook met minder personen deelnemen aan een fietstour, je betaalt dan voor het minimum aantal van zes personen. 

De fietsen kunnen (tegen meerkosten) worden gebracht en opgehaald op een door jullie gewenst start- en eindpunt in Den Haag of Scheveningen.

Een fietstour boeken of informatie aanvragen?
Vul hieronder je gegevens in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.