Rondrit met gids door Den Haag en Scheveningen
Wil je Den Haag in korte tijd goed leren kennen, zonder zelf te hoeven navigeren? Tijdens onze rondrit met gids door Den Haag ontdek je de stad ontspannen vanuit de bus, met verhalen die je nergens anders hoort.
Een bustour is ideaal als je met een groep komt en in anderhalf uur een brede indruk wilt krijgen van Den Haag én Scheveningen. Onze gids rijdt met je mee en vertelt onderweg over de stad, haar wijken, geschiedenis en het Haagse leven van nu.
Met eigen bus of volledig verzorgd?
Kom je met een eigen bus? Dan regelen wij een ervaren gids die met jullie meereist.
Liever alles uit handen geven? Dan organiseren wij ook een complete stadstour inclusief touringcar en gids.
De bustours zijn mogelijk in het in het Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans. Andere talen op aanvraag.

Bustour / rondrit Den Haag
Tijdens de rondrit komen verschillende kanten van Den Haag voorbij. Je ziet onder andere:
- de Schilderswijk en de Stationsbuurt, met hun eigen dynamiek en verhalen
- het Bezuidenhout, waar ook Huis ten Bosch ligt
- Plein 1813 en het Vredespaleis
- het Haagse centrum met de regeringsgebouwen, het Torentje, de Gevangenpoort en Paleis Noordeinde
Onze gids vertelt je over alle bezienswaardigheden die je tijdens deze Haagse rondrit passeert.
En je krijgt de gelegenheid om af en toe uit te stappen.
Praktische informatie
Tijdsduur: 1,5 uur
Rondrit met gids
€ 230,00, incl. btw (indien je met een eigen bus komt)
Te boeken op een door jullie gewenste dag en tijdstip.

Bustour / rondrit Den Haag – Scheveningen
Rondrit met gids door Den Haag en Scheveningen.
Tijdens deze anderhalf uur durende rondrit met gids ontdek je Den Haag en Scheveningen op een ontspannen manier. Vanuit de bus zie je hoe statige lanen, politieke macht en internationale allure samenkomen.
We rijden onder andere langs de statige gebouwen van het Lange Voorhout, het Vredespaleis en de internationale zone.
In Scheveningen rijden we door het havengebied en langs het mooie Kurhaus. En we nemen een kijkje op de boulevard. Je krijgt de gelegenheid om af en toe uit te stappen.
Praktische informatie
Tijdsduur: 1,5 uur
Rondrit met gids
€ 230,00, incl. btw (indien je met een eigen bus komt)
Te boeken op een door jullie gewenste dag en tijdstip.

Rondrit Den Haag – Scheveningen met minibus
Ben je met een kleine groep en wil je Den Haag en Scheveningen comfortabel én persoonlijk ontdekken? Dan is een rondrit met minibus of taxibus een fijne keuze.
Tijdens deze rondrit ga je samen met onze gids op pad langs de bekende highlights van Den Haag én plekken waar grote touringcars niet kunnen komen. Denk aan het Haagse centrum met regeringsgebouwen, het Lange Voorhout, Paleis Noordeinde en het Vredespaleis. De gids vertelt over de bezienswaardigheden waar je onderweg langs komt.
Het voordeel van een minibus is, dat deze ook door de wat smallere straatjes kan rijden.
Onderweg stappen we meerdere keren uit, zodat je de stad ook echt even kunt ervaren en er ruimte is voor extra uitleg en vragen.
Waarom kiezen voor een rondrit met minibus?
Het grote voordeel van een minibus is dat deze ook door smallere straatjes en minder drukke routes kan rijden. Daardoor zie je meer dan alleen de hoofdlijnen van de stad en voelt de tour extra persoonlijk en ontspannen.
Deze rondrit is ideaal voor vriendengroepen, families, kleine gezelschappen en zakelijke groepen die Den Haag graag willen beleven zonder intensief te hoeven wandelen.
Deze tour is ook geschikt voor gasten die wat minder goed ter been zijn. Je ziet veel van de stad zonder lange stukken te hoeven lopen, terwijl er onderweg wél meerdere momenten zijn om rustig uit te stappen en rond te kijken indien gewenst.
Praktische informatie
Tijdsduur: 1 uur
Aantal personen: minimaal 6 personen
Prijsindicatie: € 75,00 per persoon, incl. btw en kosten van de taxi of minibus
Te boeken op een door jullie gewenste dag en tijdstip.
Waarom een rondrit met Haagse Gravin Events?
Onze gidsen zijn echte kenners van Den Haag. Geen ingestudeerd standaardverhaal, maar persoonlijke verhalen, lokale kennis en oog voor de groep. Zo wordt een bustour niet alleen informatief, maar ook gezellig en ontspannen.
Wil je weten of deze rondrit past bij jullie groep, of de tour aanpassen aan jullie wensen? Neem gerust contact met ons op, we denken graag met je mee.
Veelgestelde vragen over de rondrit door Den Haag / Scheveningen
Hoe lang duurt een rondrit door Den Haag?
De rondrit met gids in een touringcar duurt ongeveer 1,5 uur. In die tijd krijg je een brede en gevarieerde indruk van Den Haag en Scheveningen, met ruimte voor uitleg, vragen en enkele korte stops.
Is de bustour geschikt voor groepen en bedrijfsuitjes?
Ja, deze bustour is juist zeer geschikt voor groepen, zoals bedrijfsuitjes, families, vriendengroepen en toeristische gezelschappen. De tour wordt afgestemd op jullie groep en verloopt in een ontspannen tempo.
Kunnen we de rondrit doen met een eigen bus?
Dat kan zeker. Kom je met een eigen bus, dan regelen wij een ervaren gids die met jullie meereist. Wil je liever alles uit handen geven, dan kunnen wij ook een complete stadstour inclusief touringcar en gids verzorgen.
In welke talen is de bustour beschikbaar?
De rondrit is mogelijk in het Nederlands, Engels, Duits, Frans en Spaans. Andere talen op aanvraag.
Kunnen we onderweg uitstappen?
Ja, op een aantal plekken is er gelegenheid om kort uit te stappen, afhankelijk van de route, de groep en het tijdschema. Dit stemmen we vooraf met jullie af.
Wanneer kunnen we de rondrit boeken?
De rondrit met gids is te boeken op een dag en tijdstip naar wens, afhankelijk van beschikbaarheid. Neem gerust contact met ons op om samen de mogelijkheden te bespreken.
Wat maakt deze bustour anders dan een standaard stadstour?
Bij Haagse Gravin Events ga je op pad met lokale gidsen die hun eigen verhalen en invalshoeken meenemen. Geen ingestudeerd standaardverhaal, maar een persoonlijke, informatieve en gezellige rondrit die past bij jullie groep.
Een rondrit boeken of informatie aanvragen?
Vul hieronder je gegevens in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.